Американська співачка Кеті Перрі разом з актором Орландо Блумом з’явилися на публіці. Вони сходили на вечерю в ресторан 4 Charles Prime Rib у Нью-Йорку після того, як Орландо Блум побував в Україні.

До теми Кеті Перрі гордо відреагувала на візит Орландо Блума в Україну: "Ти герой"

Виходячи з популярного закладу, зіркова пара трималася за руки.


Орландо Блум з Кеті Перрі / Фото з соцмереж

Кеті Перрі була одягнена в темно-зелене пальто з лавандовим коміром із китицями та відповідними рукавами. Вона також одягнула білий топ з круглим вирізом і чорну спідницю, яку поєднувала з масивними черевиками. Доповнила свій образ співачка червоними сонцезахисними окулярами.

Тим часом Орландо Блум одягнув чорний джемпер з темними джинсами і синю кепку. В руках він тримав куртку.


Орландо Блум з Кеті Перрі / Фото з соцмереж

Додамо, що зранку наступного дня пару знову помітили разом у Нью-Йорку. Тепер вони були одягнені у більш повсякденний образ – спортивні костюми та кросівки. Також Кейт та Орландо були в кепках.


Кеті Перрі та Орландо Блум / Фото з соцмереж

Що відомо про стосунки Кеті Перрі з Орландо Блумом:

  • Пара вперше зустрілася на вечірці Netflix Golden Globes/Weinstein Company у 2015 році, що викликало чутки про їхній романтичний зв’язок.
  • Невдовзі після цього їх кілька разів бачили, як зірки проводили час разом, а фотографії пари на Гаваях у лютому 2016 року, на яких вони цілувалися, підтвердили їхні стосунки.
  • Орландо Блум зробив пропозицію своїй коханій на День Святого Валентина 2019 року з каблучкою для заручин з рожевим діамантом. Проте про одруження пари поки нічого невідомо.
  • Тепер вони є батьками дворічної дочки Дейзі. Британський актор також є батьком 12-річного Флінна від колишньої дружини Мірандою Керр.