Суперпопулярна американська співачка Кеті Перрі публічно підтримала Україну, адже у профілі зі 195-мільйонною аудиторією опублікувала відео зустрічі Орландо Блума з Володимиром Зеленським. Вона лаконічно, але гордо прокоментувала кадри з Офісу Президента на Банковій.

Не пропустіть Орландо Блум пройшов тест на українця, вимовивши "Укрзалізниця": миле відео

Кеті Перрі відреагувала на приїзд Орландо Блума в Україну

Я так пишаюся тією роботою, яку ти робиш з UNICEF, моя любов. Ти герой і в реальному житті,
– написала Кеті Перрі.

Усе тому, що в кіно Орландо Блум грає переважно відважних персонажів – як-от ельфа Леголаса у "Володарі перснів", який допомагає Фродо Бегінсу доставити Кільце до Мордору, герцога Бекінгемського у пригодницькому фільмі "Мушкетери".

  • Нагадаємо, в Україні Орландо Блум позабавляв дітей у центрі "Спільно", який збудований глибоко в метро задля їхньої безпеки. Він зворушливо написав у своєму інстаграмі: "Дітям в Україні треба повернути дитинство".
  • Після цього актор поїхав в деокуповані майже рік тому Ірпінь і Демидів, де познайомився з багатодітною родиною, що виховує дев'ятьох дітей. Так він нагадав, що UNICEF працює над викоріненням закладів інтернатного типу.
  • Тоді як в Ірпені зірка разом зі 150 дітьми взяв участь в освітньому квесті Олександра Педана та пса-сапера Патрона.
  • На Орландо Блума чекали й в Офісі Президента – Володимир Зеленський, Андрій Єрмак, уповноважена Президента з прав дитини та дитячої реабілітації Дар'я Герасимчук і команда ЮНІСЕФ. Вони обговорили питання відбудови України та шкільної інфраструктури.