Бен Аффлек став гостем програми "Шоу Говарда Стена". Там актор і режисер розповів про подружнє життя з Дженніфер Гарнер та свою пристрасть до алкоголю.

Читайте також Чоловік Вікторії Бекхем сходив на різдвяний ярмарок разом з дітьми: яскраві кадри з Лондона

Бен Аффлек про шлюб з Гарнер

За словами знаменитості, шлюб з Дженніфер Гарнер у якийсь момент перестав приносити йому щастя і задоволення. Саме через це він нібито почав випивати.

Я почав пити тому, що опинився в пастці... Я думав – не можу піти через своїх дітей, але я незадоволений, що мені робити? Я випив пляшку віскі й заснув на кушетці, що не стало вирішенням проблеми. Наш шлюб зруйнувався, ми не могли його врятувати,
– підкреслив актор.

Він додав, що намагався відновити стосунки з колишньою дружиною та повернути почуття. Але все було марно.

"Ось яка думка прийшла до мене… Моя відповідальність перед дітьми – це найбільша відповідальність, яку я несу, тому я не збираюся робити що-небудь болюче або руйнівне для них. При цьому я знаю, що мої вчинки та слова сильно впливають на дітей", – поділився Бен Аффлек.


Бен Аффлек і Дженніфер Гарнер / Фото Getty Images

Шлюб Бена Аффлека та Дженніфер Гарнер

  • На зйомках фільмів Бен Афллек та Дженніфер Гарнер потоваришували. У 2004 році їхні стосунки стали більш серйозними та переросли у романтичні. Через рік вони одружилися.
  • У шлюбі в пари народилося 3 дітей: Вайолет Енн Аффлек, Серафіна Роуз Елізабет Аффлек та Семюель Гарнер Аффлек.
  • У 2015 році знаменитості оголосили про розрив шлюбу. Однак офіційно вони розлучилися лише через 3 роки після цього. Раніше Бен Аффлек розповідав, що саме його алкоголізм був причиною розлучення. Зараз колишні зберегли хороші стосунки: вони бачаться і підтримують один одного, а актор проходить регулярну терапію.