Артистка наголосила, що "діти - не хом'ячки", тому складно бути готовим до цього. Водночас вона зазначила, що не проти, втім під час повномасштабного вторгнення важко брати на себе відповідальність за життя ще однієї дитини.

Це цікаво Оля Цибульська чесно висловилася про роботу з Володимиром Остапчуком

Оля Цибульська зізналася, чи готова стати мамою вдруге

Виконавиця поділилася, що зараз не хоче іти в декрет.

Діти - не хом'ячки. Я не знаю, як це: "готова". Я не проти. Але чи готова я зараз піти в декрет, коли велика війна. Носити під серцем дитину, і всі ці новини, всі ці обстріли; переживати, перебуваючи при надії - не готова, напевно,
– зазначила артистка.

Як Оля Цибульська реагує на коментарі про вагітність

Співачка поділилася, що їй все одно на слова людей, однак вона вважає, що вони повинні перестати пхати свого носа в життя інших.

"Будь ласка, відчепіться один від одного. Дуже легко критикувати чиюсь зовнішність, робити якісь зауваження... Хтось набирає вагу не тому що при надії, а тому що в дикому стресі, проходить якесь психічне лікування, приймає антидепресанти, які впливають на гормональний фон. Це складна особиста історія", – наголосила виконавиця.

Інтерв'ю з Олею Цибульською: дивіться відео онлайн

Що відомо про сина Олі Цибульської: головне

Співачка стала мамою у 2015 році. Її первісток з'явився на світ напередодні Різдва – 6 січня. Хлопчика назвали Нестор. Зараз йому 8 років. Юнак дуже розумний, активний та комунікабельний. Він часом з'являється в інстаграм-сторіс у мами, тож публіка його дуже любить. Крім того, хлопець має свою інстаграм-сторінку, де публікує фото, відео та сторіс. У Нестора вже понад 3 тисячі підписників.