В останні дні лютого Оля Цибульська влаштувала сімейну відпустку в Карпатах. У сонячний день артистка з чоловіком і 6-річним сином Нестором підкорювала засніжені схили гір на снігоході.

Читайте також Оля Цибульська сфотографувалася з собакою у Львові: атмосферні кадри

Фото Олі Цибульської з сином

На горі на тлі ясного неба Оля Цибульська влаштувала зйомку з сином, а чоловік, як завжди, залишився за кадром. Зірка постала в чорних лижних штанах, ніжно-рожевій куртці, темному гольфі, взутті на високій підошві та теплій шапці пудрового кольору. Для активного відпочинку вона підібрала й захисні окуляри, а от макіяж наносити не стала, показавши природну красу.

6-річний син співачки Нестор насолоджувався мальовничими схилами Карпат в темно-синій куртці, сірих штанах, чорному взутті та рукавицях і коричневій шапці з помпоном. На особистій сторінці в інстаграмі він також опублікував радісне фото з гори Гемба, додавши напис: "Дівчата, привіт з карпатських вершин".

Для перегляду фото гортайте вправо

Додамо, Оля Цибульська не приховує свого сина від шанувальників і преси, а хлопчик радо веде особисті профілі в соціальних мережах і часто з'являється в маминих. Нещодавно співачка разом з Нестором покаталася на санках в Києві.