Українська співачка Оля Цибульська розповіла про неприємний інцидент, що трапився з нею за кордоном. Вона в інстаграм-сторіз опублікувала історію про "неадекват рідкісної кози, бо відмовилась говорити мовою валянків".

До слова Забрали все, – Оля Цибульська розповіла про кримінальне провадження, відкрите проти її брата

Оля Цибульська натрапила на "неадекватну" продавчиню

Артистка розповіла, що підійшла із сином Нестором до магазину, де продають смачні булки, що печуться над вогнем. Жінка, яка розраховувала зірку, начебто намагалась обманути її, давши меншу решту.

"Купили у нормальної людини. Перед цим зайшли до жінки, я кажу англійською: "Добрий день. Можна, будь ласка, дві булки без нічого". І вона розраховує мене і бере кошти за три. Я кажу: "Вибачте, ви мені дали решту, ніби я купила три, я купила дві", – розповіла Цибульська.

З цього моменту продавчиня начебто почала поводитися агресивно та вимагати від Олі розмовляти російською.

І вона до мене починає: "Я тебе не зрозуміла, ти говориш російською?". Я кажу – ні. А вона мені: "А звідки ти?". Кажу, що з України. "Якщо ти з України, ти зобов'язана говорити російською", – агресивно. Я кажу – ні мадам, стоп, бо я зараз поставлю на місце. У результаті, я забрала решту і послала її на*уй,
– сказала Цибульська.

Цибульська про інцидент за кордоном: відео

Як українські зірки стикались з неадекватами за кордоном

  • На українську співачку SHADU в Молдові накинулась росіянка через синьо-жовтий прапор. Вона облила артистку кавою, штовхалась і кричала "слава Росії" – все ледь не завершилося бійкою.
  • Тіна Кароль запізнилась на літак в аеропорту через прихильника Росії. Він затримував артистку дивними питаннями про її візити за кордон та в'їдливо посміхався.