Оля Цибульська розповіла, що, на її думку, жінки і логіка – це поняття-антоніми. Але своїми нелогічними вчинками вона інколи дивує навіть саму себе.

Варто побачити Оля Цибульська підкорила спокусливими світлинами з Дзідзьо

"Якби я жила логічно, то давно б пісяла стоячи (Сміється). Нелогічно лягати спати о 3 ночі і поставити собі манікюр на 9. Нелогічно кликати колишнього виступати з тобою на паркеті "Танців з зірками". Нелогічно знати, яка курва пише негативні коменти під твоїми кліпами, і допомагати їй класними порадами в роботі. Але в цьому вся я. Я живу, як відчуваю. Мене дратують стандартні схеми і традиції, які не налізають на тебе як джинси після прання. Найчастіше логіка закінчується розчаруванням. Ти маєш якусь схему в голові і чекаєш, що інша людина буде робити так само логічно, як ти собі надумала", – поділилась зірка.


Оля Цибульська поділилась своїми нелогічними вчинками / Пресслужба Нового каналу

Наостанок Оля Цибульська згадала ще один свій вчинок, який стосувався теми інтиму.

Пам'ятаю, як колишній дзвонив моєму концертному директору і просив провести його весілля. За логікою, я мала б розплакатись і проклясти його. Але купила 101 троянду і відправила з листівкою: "Нарешті не я одна знатиму, що в тебе малий не тільки букет",
– прокоментувала свій курйозний вчинок Цибульська.

До слова Оля Цибульська відреагувала на критику дружини DZIDZIO щодо її пісень

Що відомо про особисте життя Олі Цибульської?

  • Незважаючи на активне ведення інстаграму та відвідування світських заходів, Оля Цибульська воліє приховувати обличчя свого чоловіка. За її словами, історія їхнього кохання розпочалася ще у школі.
  • Зірка також ніколи не розповідала про своїх колишніх, хоча її часто підозрювали у романі зі співаком Дзідзьо.
  • В Олі Цибульської є син Нестор, який народився 6 січня 2015 року.