Виконавиця розповіла про випадок, що стався на одному з весіль. Зірка проводила свято на Миколаївщині разом з Григорієм Решетником.

До слова Люблю свою роботу, – Решетник вперше прокоментував проведення скандального весілля у Львові

Оля Цибульська про Решетника

Оля Цибульська пригадала, як проходила біля басейну з Решетником та хостес. Тоді фотограф запропонував їм для оригінального кадру стрибнути всередину.

І Гриша каже: "Ні, я не буду стрибати". І я розумію, що він це зробив, тому що розуміє – це нічого не означає, нічого не буде від того, що ми стрибнемо в басейн, ми поржемо, це буде тільки відео, але, напевно, Христина коли це подивиться – їй буде неприємно,
– висловилась артистка.

Співачка додала, що у Григорія та Христини дуже довірливі стосунки: "Він настільки її любить, що не хоче просто провокувати. Вона його не обмежує, не видзвонює йому всю роботу".


Христина та Григорій Решетники / Фото з інстаграму шоумена

Що відомо про стосунки Григорія та Христини Решетників

  • Христина та Григорій познайомилися на телебаченні. Цьому посприяв їхній спільний товариш. Згодом ведучий запросив дівчину на боулінг. Вона неохоче погодилась, але зараз зовсім не шкодує про цю зустріч.
  • Нещодавно зіркова дружина показувала архівне фото, на якому постає вже у статусі нареченої. Щоб освідчитися, Григорій влаштував романтичний сюрприз.
  • Зараз подружжя виховує трьох синів – їх звати Іван, Дмитро й Олександр.