Благодійна подія пройде у Futura Hub о 14:00. Темою бранчу буде: "І завтра ти будеш теж. Як жити під час війни, а не переживати її".

Читайте також З цією піснею я відчуваю, що воскресла, – Оля Цибульська презентувала трек "Сьогодні"

Матеріал для зустрічі Оля готувала протягом 6 місяців війни, ретельно записуючи власні почуття і те, що вселяє в неї життя та віру.

Приходьте бути собою і не ховатися від своїх думок та бажань. Цінувати життя в різних проявах і, попри все, знаходити нові можливості. Буде чесно, душевно і надихаюче,
– запрошує Оля.

В організації UAID Foundation повідомляють, що у них є 25 українських волонтерів, які з початку повномасштабного вторгнення російських військ допомагають українським військовим з постачанням захисного і технічного обладнання, а також медичної допомоги і автомобілів. Завдяки допомозі донорів зі всього світу фонд уже закрив потреби на суму понад два мільйони доларів.

З початку повномасштабної війни Оля Цибульська жодного разу не виїжджала за межі країни – вона активно гастролює Україною з благодійними концертами, співпрацює з фондами та випускає нові сингли в підтримку співвітчизників. Тому усі 100% виручених коштів з бранчу будуть спрямовані на закупівлю медичних рюкзаків для парамедиків 58 бригади 15 батальйону.


Оля Цибульська проведе благодійний бранч у Львові / Фото пресслужби