Знаменитість страждала на глибоку депресію. Для того, щоб впоратись з пригніченим станом вона зверталася не лише до психологів, а й до психіатра.

Не пропустіть Гігу називали крінжем, – Оля Цибульська прокоментувала скандали навколо шароварщини

Оля Цибульська страждала на глибоку депресію

Артистка зауважила, що тоді почувалась розчавленою та стомленою.

Я не хотіла показувати себе з того періоду лікування. Періоду глибокої депресії, з якою спочатку не впорались психологи, а потім змагався психіатр. Цей стан повної апатії й втрати смаку до життя знайомий не тільки мені. Ми всі живемо в страшний час,
– зазначила виконавиця.

Олю рятували лише люди та музика. Так, вона створила пісню "Цвіти", релізом якої незабаром потішить фанів.

Співачка додала: "Я приймала призначені спеціалістом препарати та не приймала себе. Рятувалась людьми, які попри все були в складний період поруч, і музикою".

Оля Цибульська вирішала бути цілком відвертою зі своїми прихильниками, тож опублікувала відео, де показала, як виглядала у період глибокої депресії.

Знаменитості, які також страждали або страждають на депресію

"Це як у тунелі. Ти навіть не можеш згадати, коли тобі було добре. Ти намагаєшся згадати, коли ти почувався добре, коли ти почувався позитивно, коли ти почувався щасливим, і ти не можеш. Ви бачите цю огортаючу темряву", – зізналася акторка.

  • Знаменита Леді Гага також довго страждала на депресію: "Я провела багато часу в такому стані, коли нічого не хотілося робити", – сказала Леді Гага. – А потім я поступово почала створювати музику і розповідати історію через свої записи".