Крім того, артистка випустила кліп на трек. Це була перша робота режисера Алана Бадоєва після 24 лютого 2022 року. За словами кліпмейкера, відеоробота видалася дуже складною, як емоційно, так і фізично, оскільки усе, що глядач бачить у кадрі, є абсолютно реальним. Водночас фани зауважили, що кліп "розриває серце на шмаття".

Цікаво "До сліз": у новому кліпі Полякової знялася 12-річна Яна, яка через війну втратила обидві ноги

Оля Полякова презентувала нову пісню

Композиція, як і нова відеоробота співачки, демонструють ті зміни, які відбулись у творчості та її образі після 24 лютого 2022 року. Адже з початком повномасштабного вторгнення імідж Полякової став більш виваженим, а пісні набули глибинних сенсів. Зокрема, у новій пісні "У твоїх обіймах" виконавиця оспівує кохання, за яке кожна жінка готова боротися до останнього.

Відеоробота на пісню "У твоїх обіймах" виконана у мінімалістичному стилі. Так, на початку кліпу глядач бачить тендітну Полякову на безмежному ліжку, яке за кілька секунд поглинає воронка. Героїня співачки докладає чимало сил, щоб вибратися з пастки, і коли їй це нарешті вдається, йде шукати свого коханого чоловіка на полі бою.

До того ж кліп сповнений символізму. Зокрема, порожнє ліжко у відеороботі є алегорією на самотність української жінки, яку з чоловіком розлучила війна.

Історія про сновидіння української жінки народилася миттєво. Сьогодні багато хто чекає своїх чоловіків з фронту. Я переконаний, що уві сні вони зустрічаються з ними, шукають їх на полі бою, подумки стають ангелами-охоронцями своїх коханих. Я Олю одразу попередив, що це буде дуже складний кліп, як емоційно, так і фізично. Усе, що глядач бачить у кадрі, є абсолютно реальним,
– прокоментував кліп Бадоєв.

Оля Полякова – "У твоїх обіймах": дивіться відео онлайн

Реакція мережі

У коментарях під відео шанувальники висловили свій захват як від пісні, так і від кліпу на трек "У твоїх обіймах".

  • "Олю, я плачу. Алан, дякую, що так влучно передали стан";
  • "Браво. Сильно і до сліз. Шикарна робота";
  • "Неймовірно знятий кліп! Дуже глибокий сенс. Це реалії нашого життя та України";
  • "Кліп просто збиває з ніг. Алан Бадоєв своєю роботою розриває серце на шмаття. Дякуємо, Олю. Все буде Україна!";
  • "Дуже чуттєва композиція та кожна робота Бадоєва в саме серденько! Нарешті Оля може співати також такі щемливі пісні та знаходити відгук в серцях українців";
  • "Це стан кожної жінки України, яка чекає свого героя, падає, але підіймається. Дуже сильно. Обожнюю Полякову".