Оля Полякова заявила, що ніколи мерзнутиме у тонких капронках і легкій куртці, щоб виглядати красиво. Усе тому, що ходила так на побачення до ялинки, коли їй було 15 років.

До теми На весіллі ставили ставки, – Оля Полякова прокоментувала різницю у віці з 60-річним чоловіком

Як Оля Полякова підхопила цистит на побаченні

"Я хотіла вдягнутися, і здавалося, що весь мій одяг не підходить. Усе старе, жахливе, кошмарне. У мами був сірий шкіряний піджак, дуже класний. На вулиці було – 23, по коліна снігу. Я в піджаку, одягаю светр, коротку спідницю, капронові колготки, якісь черевички і цей піджак", – пригадала Оля Полякова.

З трамвая вона йшла через всю площу й мало не зледеніла біля ялинки, а після побачення загриміла в лікарню з запаленням яєчників.

Вітер такий, а під шкіряним тонесеньким піджаком светр. Я йду й розумію, що в мене ноги вже червоні й обмерзли. Мені було холодно так, що далі нікуди. І це я ще не дійшла туди, а вже так замерзла. Закінчилося це циститом, запаленням яєчників, двома тижнями в лікарні, уколами антибіотиків у дупу,
– поділилася Оля Полякова.

Співачка пожартувала, що ця ситуація її нічому не навчила, але вона ніколи більше не піде так кудись заради чогось чи когось. Зараз вона носить термобілизну, а не капронові колготки.

  • До речі, 18-річна донька Олі Полякової Маша знайшла бойфренда в Лондоні й навіть познайомила його з батьками. Він львів'янин, але теж навчається у Великій Британії та навіть купує дівчині продукти.