Мама Олі Полякової була одружена з послом Росії в Уругваї. Однак чотири роки тому чоловік помер від раку. Пані Світлана знайшла нового бойфренда-росіянина. Вони досі у стосунках, бо той нібито проти війни в Україні.

Читайте також Злата Огнєвіч відреагувала на хейт від Єфросиніної і Полякової: "Була приголомшена"

Оля Полякова про стосунки мами з росіянином

Для неї це трагічна історія, бо довелося розлучитися, і вони можуть бачитися десь на виїзді. Він нормальний, він усе розуміє, він, звісно, проти режиму путінського,
– наголосила Оля Полякова.

Ба більше, виїжджати з Росії пані Світлана не хотіла навіть після повномасштабного вторгнення, на цьому наполягла її зіркова донька.

"Ви ж пам'ятаєте, яку діяльність я вела в соцмережах. Мені було дуже страшно за неї, але я все одно продовжувала це робити. Я казала: "Мамо, ти у мене там як заручник, я боюсь за тебе. Тому що не зрозуміло, як вони захочуть закрити мені рота, якщо ти там перебуваєш". Я постійно думала, як вони захочуть натиснути на мене через неї", – поділилася співачка.

Оля Полякова з мамою та доньками / Фото з інстаграму співачки

Полякова продала елітний будинок у Росії

Оля Полякова також зізналася, що зовсім нещодавно продала розкішний будинок мами в Росії. Його купили за 15% від реальної вартості.

"Це був дуже гарний елітний будинок у гарному районі з гарним лісом на території. Дуже шкода, що ми не змогли отримати хоча б ті гроші, які ми вклали, але просто продавали, бо треба було позбутися цієї нерухомості, щоб не мати більше нічого спільного з Росією", – прокоментувала артистка.

Схоже, так Оля Полякова спробувала продемонструвати, що повертатися в Росію її мама не планує.