37-річна Оля Полякова одна з небагатьох зірок українського шоу-бізу, яка відповідає на закиди фанів і колег. Не оминула вона увагою публічне приниження Валерія Меладзе, котрий назвав її фріком і порівняв з російським шоуменом Сергієм Звєрєвим.

Цікаво Яке вам діло, – Оля Полякова відповіла на закиди фанів про невдалу пластику грудей

Одразу ж після скандального інтерв'ю колеги Оля Полякова записала відеозвернення, поцікавившись, коли той врешті-решт висловить свою громадянську позицію щодо збройної агресії Росії проти України. За словами зірки, питання залишилось відкритим. На цьому публічний конфлікт артистів вщух – представники Валерія Меладзе їй не телефонували.

Цим меседжем я хотіла сказати лише одне – ніколи не мовчіть, якщо вас ображають. Чому це я маю не звертати увагу, коли людина захотіла мене знецінити, захотіла сказати: "Та вона фрік, щось там бреше",
– заявила Оля Полякова.

"Мені лише прикро, що в усьому світі підтримують жертву. В Україні й на пострадянському просторі – жертва завжди винна. Це треба викорінювати", – емоційно додала знаменитість.

Конфлікт Олі Полякової з братами Меладзе

  • Все почалось з того, що українська співачка слідом за Ані Лорак заявила – Костянтин Меладзе пропонував їй інтим в обмін на кар'єру.
  • Оля Полякова першою з представниць шоу-бізу публічно підтримала любительку Росії, тоді як на захист Меладзе стали Надія Мейхер та Анастасія Приходько.
  • Незадовго після цього молодший брат композитора Валерій Меладзе дозволив собі публічно присоромити Полякову, назвавши фріком, а не виконавицею. На його думку, співачка підігріла секс-скандал, аби пропіаритися.