40-річна Ольга Фреймут розповіла, що її діти хоч і не в Україні, але дуже налякані. 6-річному Валерію посеред ночі снилися жахи, а 5-річна Євдокія досі не хоче їхати додому, каже: "Я боюся бомб". Ведуча зізналася, що в цьому є її вина, адже малюки з її уст чули про всі звірства росіян.

До теми Їжі на три дні, бо може привалити: Осадча розповіла світу, як в Україні збирають дітей до школи

Як Фреймут налякала своїх малих дітей

Напевно, в цьому я винувата, бо коли почалася війна, коментувала вголос все, що відбувається, розказувала про вбитих дітей, про злочини путіна, я не ховала їх від реальності. Напевно, це не правильно з точки зору психології, напевно, цим я зрушила їхню психіку,
– розкаялася Оля Фреймут.

Однак додала, що тепер щодня каже Валерію та Євдокії, що війна обов'язково закінчиться, і вони повернуться у свій дім у Кончі-Заспі. Фреймут дуже вірить, що це станеться до 2023 року. "Я вірю в силу нашої армії і наших людей", – наголосила зірка.

Де вчаться діти Фреймут

Ведуча розповіла, що дітей хотіла віддати в престижний ліцей №100 на Подолі, де навчалася її старша донька Злата, і де зараз вчиться похресниця Габріель. Однак до школи вони підуть у Лондоні: Валерій – до 2 класу, а Євдокія – до 1 класу.

Навіть в Англії ми не забираємо в дітей українське навчання. Тому Валерій буде вчитися в PSI – це школа з українською системою освіти,
– заявила Ольга Фреймут.

"Богу дякувати, вони легко спілкуються англійською, ми вчилися з 3 років за американською системою, тому в них немає мовного бар'єру", – похвалилася Ольга Фреймут і додала, що діти дуже чекають початку навчального року, який у Великій Британії стартує 5 вересня.