Весілля Оля Цибульська почала вести в 7 класі, коли одружувалася донька директора її школи. Зараз на рахунку співачки понад 800 церемоній. Сама ж вона ніколи не спішила до РАЦСу й не мріяла вдягти білу сукню. Тим більше, що ніхто не проведе її торжество краще, ніж вона.

До теми Усі ієрархії рухнули, – Оля Цибульська розповіла, як війна розгромила шоу-бізнес

Чому в Олі Цибульської не було весілля

У нас не було весілля. А хто ліпше ніж я його проведе? Мені, а значить нам, хотілося більше інтимності в цьому моменті. Я стільки бачила свят різних, розуміла, як це відбувається, і в принципі в силу такого досвіду здивувати мене якимось конкурсом чи активністю оригінальною… А напустити повний зал людей і робити вигляд, що здивувалася, я не можу. У якийсь момент у мене було б на лобі написано,
– роз'яснила Оля Цибульська.

Вона зауважила, що довго зустрічалася з Сергієм, перш ніж укласти шлюб, тож штамп у паспорті не мав для неї жодного сенсу. Однак на інтимний розпис удвох – без родичів і свідків – все ж погодилася.

"Я бачила якийсь прикольний вайб такої інтимної історії. Ми зробили це вдвох – розписалися, подзвонили своїм рідним і сказали. Ми сіли на літак, полетіли в Іспанію, в Нью-Йорк, а родичам усім розіслали відкритки з нашою спільною фоткою, пляшку шампанського і солодощі. Бахніть за нас, ми одружилися", – пригадала артистка.

Цікаво, що під час війни Цибульська всерйоз замислилася над тим, щоб зібрати рідню за одним столом і таки відіграти весілля з Сергієм Грисюком.

Під час війни дуже багато чого переоцінюєш і думаєш: "А може і треба те свято",
– заявила Оля Цибульська.

  • Наприкінці серпня Оля Цибульська вперше показала чоловіка й оголосила, що це Сергій Грисюк – бізнесмен і колишній депутат.
  • Артистка 20 років приховувала свого чоловіка, бо не хотіла робити шоу з особистого життя, а Сергієві не кортіло з'являтися на світських заходах поряд з нею. Однак під час війни вирішила, що не повинна мати "жодних секретів від тих, з ким переживає одне горе і ховається в одних бункерах".