2020 рік та пандемія коронавірусу здебільшого негативно відобразилась на стані гаманців зірок українського шоу-бізнесу. Народна артистка України Ольга Сумська зізналась, що пандемія вплинула і на неї.

Цікаво Мама Олі Полякової показала архівне фото: як виглядала співачка 16 років тому

Як пандемія вплинула на бюджет Ольги Сумської

Акторка поділилась, що через коронавірус та карантин її шафа "збідніла". Ольга Сумська стала набагато рідше купувати речі й перестала бути "шопоголіком". А коли їй потрібне вбрання на світський захід, вона бере речі в прокат.

Сьогодні я дуже рідко купую собі речі. Сукні, костюми, зайве взуття, сумки. Краще в оренду, повертаємо чистеньке все, гарненьке. І щиро вдячні за допомогу,
– розповіла зірка.

Артистка переконана в тому, що саме за такою схемою зараз працює весь бомонд. "Ніхто вже не купує за мільйони діаманти від Гарі Вінстона, їх беруть на прокат. Так само і сукні", – наголосила Ольга Сумська.

Знаменитість також розповіла, що їй часто допомагають економити підписники. Вони надсилають їй речі в обмін на рекламу сторінок соцмереж. Ользі Сумській вдається економити і через підтримку українських брендів.

Мені телефонують люди, наш вітчизняний бренд. І мені приємно. Я не відмовлюсь. Треба, до речі, і невеличкі бренди підтримувати, щоб був такий рух і взаємообмін. Тому що я їх підтримаю, а вони колись мене підтримають,
– поділилась актриса.

Як на зірок вплинула пандемія: дивіться відео онлайн

Нагадаємо, нещодавно Ольга Сумська зворушливо привітала доньку Анну з 19-річчям. Вона оприлюднила фото із сімейного архіву, де показала, як з чоловіком Віталієм Борисюком забирала донечку з пологового будинку.