Відома українська акторка Ольга Сумська у відвертому інтерв'ю розповіла про те, як колишній чоловік Євген Паперний її бив. Раніше зірка розповідала, що екскоханий вдарив її лише один раз. Ці слова підтвердив і сам актор.

До слова Лілія Ребрик розповіла, як ставиться до непроханих порад

Ольга Сумська про те, як Паперний вдарив її вперше

Актриса зізналась, що виною всьому став алкоголь, яким зловживав Євген Паперний: "Там було ще раз! Не дай боже, щоб це було щодня. У нас такого не було! Євген Васильович, так, він зловживав і в принципі і сьогодні може чарку перекинути. Це є така вада, яка притаманна багатьом акторам".

Ольга Сумська розповіла про випадок, коли колишній чоловік вдарив її ще до того, як вони одружилися. Тоді Паперний був у стані алкогольного сп'яніння.

Я навіть не пам'ятаю, з чого була ця сварка. Він мене тоді вдарив! І на ранок він сказав – не може згадати. Цього не було. Це було ще до одруження! Мене це не зупинило! І за два місяці я вийшла за нього заміж, бо така доля! Я подумала, що це випадково. Що це не може повторитися!
– пояснила акторка.


Ольга Сумська та Євген Паперний / Скриншот з відео

Знаменитість додала, що через певний час після розлучення вона змогла порозумітися з ексчоловіком. Вони досі можуть працювати разом у театрі: "Євген Васильович переступив це. Тому що я його все ж таки образила. Я пішла від нього. Але знайшов в собі сили відновити ці стосунки. І запросити нас до співпраці", – поділилася Сумська.

Ольга додала, що вже не тримає зла на Євгена Паперного за його вчинки. Тим паче зірка сама вирішила вибачитися перед колишнім коханим за зраду з Віталієм Борисюком.

Я йому ніколи не казала цих слів вибачення. Ніколи. От так щиро, відверто. Тому хай він мене пробачить. За те, що було!
– зізналась Ольга Сумська.

Інтерв'ю з Ольгою Сумською: дивіться відео онлайн