Батьки акторки зі світовим ім'ям – Костянтин та Марина – розлучилися одразу після народження доньки, тому вихованням Ольги Куриленко займалася мама та бабуся. Вона зізналась, що мала щасливе дитинство, однак більшість українських матерів-одиначок не можуть поставити дітей на ноги.

Читайте також Принцеса Євгенія поділилась зворушливим фото новонародженого сина

Ольга Куриленко про матерів-одиначок в Україні

В особистому профілі в інстаграмі з 750-тисячною аудиторіє фоловерів Ольга Куриленко опублікувала миле фото з сімейного архіву. На світлині вона зовсім крихіткою обіймала за шию маму Марину, одягнену в сукню з квітковим принтом. Навіть з цього фото видно, що жінка сильна духом, адже виховувати доньку без чоловіка було дуже непросто.

Під цим зворушливим фото знаменитість вирішила порушити тему українських матерів-одиначок, більшість з яких живуть в злиднях та часто віддають малюків у дитячі будинки. Не в змозі дати їм гідне життя, жінки прирікають дітей на ще гірше.

Мама виростила мене сама в Україні, де матері-одиначки живуть в жахливій бідності. Я була однією із щасливчиків. На жаль, існує багато менш щасливих батьків-одинаків, які змушені віддавати своїх дітей в дитячі будинки,
– розповіла акторка.

Ольга Куриленко зауважила, що в дитячих будинках діти залишаються сам на сам та можуть зіткнутися з тортурами, сексуальним насильством і навіть бути проданими. Тому вона звернулася до Європейської комісії з питанням щодо закриття дитячих будинків в Україні. Актриса заявила, що замість 700 державних дитячих будинків варто фінансувати в соціальні послуги зміцнення сімей.


Ольга Куриленко з мамою / Фото Instagram /@olgakurylenkoofficial

Реакція мережі

Користувачі інстаграму підтримали позицію Ольги Куриленко. Більшість з них також наполягає на закритті дитячих будинків та вважає, що діти повинні рости з батьками. Інші ж просто захоплюються красою та мужністю мами Ольги Куриленко:

  • Дітей треба виховувати у сім'ях, а не у бідних і холодних інтернатах;
  • Це сумно, Олю. Дякую, що пишете про це;
  • Сподіваюся, це важливе питання, до якого ви привертаєте увагу, вирішиться;
  • Дякую за патріотичну думку;
  • Ваша мама молодець. Не кожна змогла б помітити цей потенціал і знайти сили відправити доньку так далеко.