12 років тому Юрій Нікітін розлучився з Ольгою Горбачовою, яка за два роки шлюбу встигла народити йому доньку Серафиму. 2009-го він як холостяк закрутив роман з юною дівчиною, особистість якої не розсекречує.

Цікаво Партнер Олександри Заріцької по "Танцях з зірками" натякнув, що закоханий у неї

Співачка була знайома з обраницею чоловіка. За її словами, та весь час провокувала конфлікти.

"Дівчина була дуже складна й намагалась мене зачіпати чимось. Але я собі пригадувала японську мудрість: треба сісти на березі річки й чекати, поки повз тебе пропливе труп ворога", – заявила Ольга Горбачова.

Вона додала, що через юний вік дівчині не вдалось втримати зрілого Юрія Нікітіна. Саме з нею музичний продюсер зрозумів, що ексдружина – його ідеал.

Так класно, що йому дісталась саме ця молоденька, дурненька дівчинка. Бо він зрозумів, що не може будувати щось тут, якщо там, звідки пішов, було набагато краще,
– зізналась артистка.

Ольга Горбачова з Юрієм Нікітіним / Фото з інстаграму співачки

Не пропустіть Спокус багато, – Юрій Нікітін зізнався, чи мав інтимні стосунки з підопічними

Як Нікітін реагував на залицяльників Горбачової

У той час, як зіркова пара була розлучена, до Ольги Горбачової залицялися статусні чоловіки. Однак їй не вдавалось побудувати стосунки з жодним з них. Усе через дивну поведінку Юрія Нікітіна.

"Коли в моєму колі з'являвся хтось потенційний, розумний, багатий, він якось перетворював цю людину на свого друга. Тоді починався бар'єр: "Я от з Юрою, а ти його колишня дружина", – поділилась Горбачова.