Знаменитості вперше одружилися 2007-го й розлучилися після двох років подружнього життя. За цей час Юрій Нікітін не дарував Ользі Горбачовій дорогих подарунків, адже тоді вона була найдорожчою телеведучою в країні й забезпечувала себе сама.

До теми Вагітна дружина Віктора Павліка захопила новою фотосесією з коханим

Екси таємно зійшлися вдруге 2011 року. Тоді музичний продюсер, якого підозрювали у зраді дружині, задаровував кохану коштовними подарунками – машина, прикраси, дорогі речі. Однак це дрібниці в порівнянні з найдорожчим подарунком.

Під час ввечері в ресторані Юрій Нікітін вручив обраниці документи на трикімнатну квартиру в центрі Києва. На той час вони ще не були одружені вдруге, тому зірка розцінила розкішний презент як прощальний подарунок.

Він приніс мені дарчу на квартиру в центрі, біля Ботанічного саду, трикімнатну. Я почала плакати, наскільки не звикла до подарунків. Я подумала, що він вирішив зі мною розлучитися, і це був прощальний подарунок,
– пригадала Ольга Горбачова.

Нагадаємо, раніше подружжя зізнавалося, що розлучилося через неідеальний секс. Однак в їхньому другому шлюбі цілковита гармонія, адже Горбачова захоплюється сексуальним практикам. Тепер у чоловіках її збуджує талант і розум. У продюсера і телеведучої двоє доньок – Поліна та Серафіма.