Вона розповіла, що зараз зосереджена лише на своїй діяльності, як першої леді. Все через те, що з початком повномасштабного вторгнення складно виділяти час на будь-що інше.

Не пропустіть Брошка у вигляді мапи України та чорне пальто: Олена Зеленська з'явилась на публіці з чоловіком

Олена Зеленська розповіла про свої обов'язки

Перша леді поділилася, що не існує жодного посібника, який би міг підготувати людину до посади дружини президента. Особливо в країні, яка бореться з суворими реаліями війни. Тож бути першою леді, за словами Олени Зеленської, це складно та водночас дуже відповідально.

Бути дружиною президента в будь-якій країні – це складне завдання, яке ти маєш сама собі усвідомити, вирішити, яку роль ти будеш грати. На жаль, немає методичних вказівок або підручників, які б учили тому, що ти маєш робити або мусиш знати, а опинитися в ролі дружини президента у країні, яка у війні, яка потерпає від трагедії, – це, авжеж, не може бути мрією свідомої людини. Відчуття відповідальності величезне,
– зауважила Олена.

Тож Зеленська підкреслила, що її головна робота тепер пов'язана саме з обов'язками першої леді.

"Якщо описати зараз моє життя, я в більшості пересуваюся між двома об'єктами – це офіс і дім. Є ще якісь відрядження Україною, коли є дійсно причина кудись виїхати. А так – тільки робота і тільки те, чим я займаюся", – розповіла перша леді України.

Інтерв'ю Олени Зеленської: дивіться відео онлайн

Ким Олена Зеленська працювала до 2019 року

  • Знаменитість успішно закінчила будівельний факультет Криворізького технічного університету, отримавши спеціалізацію архітектура. Втім, за спеціальністю ніколи не працювала.
  • Олена Зеленська брала активну участь у творчості чоловіка з перших днів його кар'єри.
  • Спочатку вона допомагала йому створювати мініатюри для студентських виступів на популярному гумористичному шоу КВК.
  • Пізніше Олена стала сценаристом його команди "Квартал 95". Її талант і заслуги були визнані у 2009 році, коли на телебаченні вийшов музичний фільм "Як козаки", де Олену назвали одним зі сценаристів.
  • Також вона написала сценарії для телешоу "Вечірній квартал" і "Жіночий квартал".