Дружина президента Олена Зеленська відвідала виставку мистецьких робіт українських художників про події 2022 року під назвою "Ти як?". Її організував Український музей сучасного мистецтва, платформа культури пам’яті "Минуле / Майбутнє / Мистецтво" та Національний центр "Український Дім".

Дивіться також В елегантному костюмі в смужку: Олена Зеленська відвідала ліцей у Борисполі

Наше мистецтво і наша культура – наша підтримка. Щось важливе вони говорять нам про нас, бо навіть серед війни українці стали частіше відвідувати музеї та театри. "Ти як?" – питає нас і країну мистецтво. І дає відповіді. Не лише про сьогодення – про майбутнє, яке, попри всі випробування, відбудовуємо разом,
– зауважила Олена Зеленська.


Олена Зеленська на виставці / Фото з інстаграму першої леді

Олена Зеленська на виставці

Перша леді України прийшла на виставку у стильному й лаконічному образі. Вона одягнула блузку молочного кольору з блискучою вишивкою внизу. Зеленська поєднала кофтинку з темно-синіми вузькими штанами та чорними лоферами.

Дружина президента доповнила образ золотими сережками та простою укладкою, а також повсякденним макіяжем.


Олена Зеленська на виставці / Фото з інстаграму першої леді

Останні образи першої леді

  • Ще під час візиту до Південної Кореї Олена Зеленська одягнула вишите вбрання з об'ємними рукавами. Вона дала інтерв'ю корейським журналістам про життя українців.
  • Близько тижня тому перша леді зустрілась з іранською правозахисницею та нобелівською лауреаткою Надею Мурад. Вони разом відвідали Бородянку. Для зустрічі Зеленська обрала смугастий костюм.
  • Олена Зеленська також взяла участь у навчанні з нових технологій українських кухарів. На заході вона постала в елегантному вбранні.