На зустріч з жінками-лідерками Power women Олена Зеленька прийшла у строгому образі – чорній шовковій блузі та довгій прямій спідниці, білому жакеті з накладними кишенями та класичних туфлях-човниках. Її аутфіт довершила не лише бездоганна укладка, а й легка усмішка, яка останні п'ять місяців з'являється вкрай рідко.

Дивіться також У білій блузці та сірій спідниці: елегантний вихід Олени Зеленської в США

Олена Зеленська про зустріч з жінками-лідерками Power women

Розповіла американським power women, серед яких – дипломатки, конгресвумен, журналістки, про українських сильних жінок. Такою в нас нині є кожна. Про тих, які воюють у лавах ЗСУ, які ходять на роботу під обстрілами, які заради дітей починають все спочатку на новому місці. У нас ціла країна power women,
– похвалилася Олена Зеленська.

Вона зізналася, що американки, з якими спілкувалася, добре знають про біди, які росія коїть в Україні. Вони нібито не лише співпереживають, а й допомагають зі всіх сил. У Зеленської навіть склалося враження, що ці жінки – свої, рідні.

"Мої співрозмовниці дуже добре обізнані з ситуацією в Україні. З перших днів російського вторгнення вони почали допомагати нашій країні всіма силами й хочуть робити ще більше. Відчуття, ніби поговорила з давніми друзями, у повному розумінні – нашими людьми. Це ще одна спільна super power (суперсила, – 24 канал) – небайдужість", – наголосила перша леді.

Олена Зеленська на зустрічі з лідерками Power women у США / Фото з телеграму першої леді України