Олена Зеленська у США зустрілася з українською родиною, яка постраждала внаслідок ракетного удару по вокзалу Краматорська. Родина Степаненків стала першою, якій допомогла Програма протезування, ініційована Українським домом у Вашингтоні та Посольством України у США.

Дивіться також Зеленська прибула до США і вже зустрілась із Блінкеном: перша леді виступить перед Конгресом

Наталя Степаненко з 11-річними двійнятами Яною та Ярославом були на вокзалі в Краматорську й намагалися евакуюватися саме того дня, коли туди прилетіла російська ракета. Тоді навколо них загинуло понад 50 людей. Наталя втратила ногу, Яна – обидві. Ярослав як єдиний вцілілий самовіддано доглядав своїх дорогих дівчат у лікарні.

Зараз Наталя вже пристосовується до нового протеза, а Яна готується до протезування найближчим часом. Це означає, що вони знову зможуть ходити, як до того страшного дня у Краматорську.

Для перегляду всіх фото гортайте праворуч:

Образ Олени Зеленської

На цій зустрічі перша леді продемонструвала стриманий і водночас вишуканий образ. Вона постала перед публікою у довгій сірій спідниці та білій блузці. З взуття обрала чорні туфлі-човники на високих підборах.

Серед аксесуарів образ першої леді доповнили біле намисто і сережки. Волосся Зеленська вклала у зачіску ззаду, а на обличчі зробила макіяж у коричневих відтінках.