Журналістка Ялда Хакім поставила запитання Олені Зеленській щодо її впливу на чоловіка. Перша леді зізналась, що вважає неетичним давати поради президентові.

До теми Зеленський зізнався, чи не впадає у депресію через війну: як його рятують дружина й діти

Чи дає Зеленська поради чоловіку

Олена Зеленська розповіла, що може спілкуватися з чоловіком на різні теми. Але давати поради не буде – адже й сам президент їх не просить.

Я його дружина, а не його політичний радник. І такі речі, чесно кажучи, намагаємося в родині не обговорювати. Тобто ми можемо поговорити на будь-які теми, але порад він у мене не питає. А навіть якщо я їх і дам, не впевнена, що він їх використає. Величезна прірва між моєю експертністю і його,
– поділилась перша леді.

Зеленська все ж зауважила, що може давати "людські" поради Володимиру як дружина. Але на них зараз просто немає часу.

"Суто людські поради – авжеж, як дружина чоловікові, якщо він питається, я залюбки надаю. Але думаю, що він їх не дуже потребує зараз, тому що він живе війною, боротьбою. Я не можу йому нічого порадити щодо постачання військової техніки, це зрозуміло. А чим йому ще допомогти?" – зазначила Олена.

Олена Зеленська про поради чоловіку: відео

Стосунки першої леді з чоловіком

  • Олена Зеленська у цьому самому інтерв'ю зізналась, що її родина роз'єднана, а що подружжя не живе разом. Вони бачаться, але зустрічі стаються дуже рідко. Зеленська додала, що її діти також сумують за батьком – синові бракує тата. Донька не може жити так, як би їй хотілось – вона мріє планувати майбутнє та бувати у подорожах.
  • Володимир Зеленський натомість зізнається, що дружина та діти – це те, що не дає йому впадати в депресію. Він щасливий тому, що його донька й син – свідомі українці, а кохана – молода та енергійна.