Днями перша леді України Олена Зеленська побувала на зустрічі. Вона поспілкувалась зі студентами з Київської школи економіки, які підкорили її відкритістю та знаннями.

До слова У червоній сукні: королева Єлизавета II дала аудієнцію у вишуканому образі

Образ Олени Зеленської

Для офіційної зустрічі дружина президента Зеленського обрала жіночний та ефектний аутфіт. Вона позувала перед камерами у чорних широких штанах та яскраво-жовтому пухнастому светрі. Щоб підкреслити талію, перша леді доповнила образ чорним тонким ремінцем.

Олена Зеленська поєднала вбрання з темними туфлями-човниками на високих підборах і з гострим носком. Аксесуари – сережки та каблучка додали образу елегантності.

Перша леді вклала волосся на один бік та накрутила його пишними локонами. На обличчі красувався макіяж: вона підкреслила очі нюдовими тінями та губи – помадою.


Олена Зеленська / Фото з інстаграму Олени Зеленської


Олена Зеленська / Фото з інстаграму Олени Зеленської

Останні образи дружини президента

Текст публікації Олени Зеленської

Є такий англійський вислів "change makers". Його можна перекласти як "творці змін". Саме таких побачила сьогодні. Молоді люди – студенти KSE, Київської школи економіки, запросили на спілкування. І вразили відкритістю, знаннями й жагою до них, умінням ставити питання й шукати відповіді. Вірю: це справді покоління, яке принесе країні зміни на краще.