Реформа системи шкільного харчування тривала понад рік. Уже з вересня 2021-го учні їстимуть у шкільних їдальнях більш здорові та корисні страви. Разом з міністрами та шеф-кухарем Євгеном Клопотенком Олена Зеленська презентувала нове меню, яке складається зі 160 позицій.

Цікаво Джилл Байден з'явилася у вишиванці: фото чарівного виходу

"Я щиро рада, що раціон учнів стане більш збалансованим і різноманітним. Сьогодні діти могли скуштувати оновлені позиції з меню. Отримали позитивні відгуки! Ми, дорослі, також мали змогу протестувати. Мені було дуже смачно", – поділилася Олена Зеленська.

Розкішний аутфіт Олени Зеленської

На заході перша леді підкорила присутніх новим бездоганним образом. У її гардеробі з'явився стильний костюм небесно-блакитного кольору. Він складається з подовженого піджака, оздобленого великими білими ґудзиками, та вкорочених штанів прямого крою. Костюм Олена Зеленська поєднала з білим топом та улюбленими чорними туфлями-човниками.

Олена Зеленська в небесно-блакитному костюмі / Фото з інстаграму першої леді

Варто побачити Олена Зеленська підкорила образом у білому костюмі з вишивкою: бездоганна поява першої леді

Зазначимо, нове вбрання дружина президента придбала за власні гроші, адже, як запевняла сама, не витрачає державні кошти на свій одяг. До розкішного костюма Зеленська підібрала лаконічні аксесуари – золоті сережки, а макіяж, що вже звично, зробила з акцентом на очі.

До слова, на заході як перша леді України, так і міністри дотрималися карантинних обмежень і з'явилися в захисних масках.

Олена Зеленська в небесно-блакитному костюмі / Фото з інстаграму першої леді

Олена Зеленська на заході / Фото з інстаграму першої леді