Ціль візиту Олени до Ізраїлю – робота над проєктами у сфері ментального здоров'я та допомога українцям, які страждають від симптомів посттравматичного стресу. Дружина президента відвідала Культурний центр при Посольстві України в Ізраїлі. У цьому осередку українці радо зустріли Зеленську.

Раніше ми писали Олена Зеленська відвідала захід у діловому образі total black: фото першої леді

Ніжний look Олени Зеленської

Перша леді України одягнула білу вишиванку з вишивкою в тон та об‘ємними рукавами, що виглядала дуже ніжно та вишукано водночас. Поєднала такий верх з чорними класичними штанами та бежевими туфлями-човниками на невисоких підборах.

Волосся Олени було вкладене в легкі локони, які гарно спадали спереду. На обличчі був макіяж у коричневих відтінках з матовою помадою на губах. Довершили аутфіт лаконічні сережки та підвіска.

Для перегляду всіх фото гортайте направо:

Виходи Олени Зеленської в Ізраїлі

  • На зустрічі з президентським подружжям перша леді була в діловому молочному костюмі – спідниці прямого крою та подовженому піджаку на ґудзиках з розширеними рукавами й коміром-стійкою.
  • Після офіційної зустрічі з президентським подружжям вона відвідала один із найбільших дитячих шпиталів Ізраїля Safra Children's Hospital. У дитячій лікарні перша леді України з'явилася у вишуканому поло від українського бренду.