Успішна українська танцівниця Олена Шоптенко 9 червня святкує день народження сина Олексія. Сьогодні йому виповнилося 3 роки, тож зіркова матуся поспішила привітати малюка у соціальних мережах.

Дивіться також Олена Шоптенко показала повсякденний образ у трендовому вбранні: фото

Олена Шоптенко привітала сина

Хореографиня опублікувала миловидне фото з іменинником. Вона дуркувала з Олексієм, який лежав на траві у клітчастій сорочці та коричневих штанах. Натомість Олена Шоптенко постала в білій футболці та яскраво-синіх спортивних штанах.

Зіркова матуся з сином щиро усміхалися. Зазначимо, що танцівниця не показує обличчя Олексія, тому його було видно лише збоку.

Знаменитість додала до фото зворушливий підпис: "Магію материнства ні з чим не порівняти! Ти – справжнісіньке диво, яке увірвалося в моє життя і перевернуло його, швидше, з голови на ноги".

Ти дуже багато чого мене навчив і ще навчиш! Найголовніше, ти навчив мене безумовно любити. У тому числі себе в тобі. Спасибі, що вибрав мене, мій улюблений сину!
– написала Олена Шоптенко.

Зірка додала, щоб хлопчик завжди був таким, як є, й нічого не боявся, адже вона з татом завжди буде поруч, щоб допомогти та підтримати.

Шанувальники приєдналися до привітань у бік сина Олени Шоптенко:

  • "Вітаю! Щасливого дитинства";
  • "Щастя та здоров'я";
  • "Живемо швидко, метушимося, в цій метушні встигаємо робити найголовніше в житті – дітей, які є наша суть!";
  • "Вітаю";
  • "З іменинником".