Українська хореографиня Олена Шоптенко через повномасштабне вторгнення переїхала до Австрії, де живе з 4-річним сином Олексієм. Зіркова матуся в інстаграм-сторіз розповіла, що хлопчик захворів.

До слова Донька Лілії Ребрик розсмішила фанів своїм бажання, пов'язаним з Путіним: миле відео

Олена Шоптенко про проблеми зі здоров'ям у сина

Танцівниця розповіла, що син підхопив вірус. Через сильний кашель Олексія Олена викликала швидку допомогу.

Тут є поняття швидкої, де працюють парамедики, та окремо виклик лікаря додому у надзвичайних випадках. Через те, що на лікаря потрібно було чекати близько години, ми все ж таки звернулися до швидкої. Я переживала, щоб не було запалення легень, враховуючи сильний кашель і те, що таке вже третій раз.

Шоптенко зазначила, що ситуація, схоже, складніша, ніж здавалося спершу. "Вони поміряли сатурацію, послухали дитину, було все норм, тож у лікарню не поїхали. А потім все ж таки приїхав лікар і вже проговорив, що це вірус, і виписав все необхідне. Минуло ще трохи часу, і все виявилося не так просто. Продовжуємо розбиратися", – додала Олена.

Шоптенко про сина / Фото з інстаграм-сторіз


Шоптенко про сина / Фото з інстаграм-сторіз

  • Нагадаємо, Олена Шоптенко працює дистанційно, викладаючи хореографію для українців. Але також вона хоче влаштуватися в австрійські університети культури. Хореографиня розіслала резюме у навчальні заклади та чекає відповіді.
  • Додамо, що раніше на медицину в Європі скаржилась Санта Дімопулос. Співачка розповідала, що французькі лікарі не надто напружуються навіть у приватних закладах, а майже на всі хвороби виписують антибіотики.