Донедавна Олена Кравець була єдиною жінкою на сцені "Вечірнього кварталу". Цьому проєкту вона віддала майже 20 років, але вирішила піти назавжди, щоб реалізуватися як ведуча.

Читайте також "Хочеться забути той жах": чому донька Олени Кравець не святкує 20-річчя

Олена Кравець про "Квартал 95", з якою пішла на телебачення

Ти розумієш, що хочеться йти далі. Дуже хочеться спробувати нове. У мене немає меж вдячності долі, Богу, цим людям, кожному. Я вдячна за найкращі роки свого життя,
– заявила Олена Кравець.

Зараз з "кварталівцями" вона бачиться рідко, але наголошує, що чужими людьми вони ніколи не стануть, адже дружать з юності.

"Відчуття певного родства за всі ці роки, його вже не "вирубиш топором". Все одно це все люди, яких ти знаєш з дитинства. Я дуже сподіваюся на їхнє розуміння, що вони не дуже ображені на мене", – додала акторка.

Олена Кравець з учасниками студії "Квартал 95" / Фото з інстаграму акторки

  • Нагадаємо, ще у грудні минулого року Олена Кравець повернулася в Україну та знайшла роботу на телебаченні. У неї з'явився авторський проєкт "Тихий вечір з Оленою Кравець", гостями якого є знаменитості та політики.
  • В інтерв'ю Маші Єфросиніній акторка пояснювала, що не виступає на концертах "Кварталу 95", бо лікує кропив'янку – шкірне захворювання, яке загострилося під час війни. Тоді вона коментувала, що не знає, скільки триватиме така гумористична пауза.