Після початку повномасштабного вторгнення Олексій Суханов відрікся від країни, де народився та працював. Він втратив зв'язок з багатьма рідними, близькими та друзями. Водночас знайшов підтримку в другій половинці.

До теми Маша Єфросиніна зі сльозами розповіла про чоловіка в ЗСУ: "Написав заповіт"

Олексій Суханов зізнався про стосунки

49-ріний ведучий зізнався, що не любить говорити про особисте життя, бо не хоче з'являтися в інформаційному просторі тільки коштом стосунків і романів. Але вперше зізнався, що певний час перебуває у стосунках.

Аби не зурочити, а то у 50 років залишитися самотньою д*пою не зовсім хочеться. Все добре,
– запевнив Олексій Суханов.

Однак у парі не все бездоганно: у парі бувають і сварки. "Вчуся розмовляти, вчуся оминати конфлікти. Я теж вкрай емоційна людина і від себе вимагаю у багатьох моментах все ж таки більш стриманої позиції, намагаюся опанувати себе в певний момент, коли хочеться вибухнути".

Наразі Олексій не хоче розкривати особистість своєї коханої.

Я міг би розповісти, якщо це було б за бажанням моєї другої половинки. Якщо вона цього не бажає, хіба я можу порушувати це правило?
– підкреслив Суханов.


Олексій Суханов / Фото з інстаграму ведучого

Телеведучий Олексій Суханов відрікся від Росії, але не засуджує рідних. Однак зі сльозами на очах згадує розмову з мамою, яка відбулась 24 лютого 2022 року. Тоді вона запропонувала зірковому синові повернутися додому, а Олексій відповів, що з 2014 року його дім тільки в Україні.