Три роки тому вони розлучилися, проте зрозуміли, що не можуть жити один без одного. Тож в червні Олексій освідчився колишній дружині, а тепер вони відзначають романтичне свято.

До теми "Багато пафосу": як популярна блогерка Настя Талпа відсвяткувала весілля – реакція мережі

Як молодята виглядали на весіллі

Чоловік обрав чорний піджак, джинси в тон та білу сорочку. З аксесуарів він додав чорні окуляри. З огляду на те, що Олексій має доволі довге волосся, то його він зібрав у хвіст.


Олексій Суровцев святкує весілля / Скриншот з інстаграм-сторіс

Наречена одягнула білу сукню зі спущеними плечима. Вона зробила елегантну гульку та випустила передні прядки. Доповненням образу став витончений макіяж в нюдових відтінках зі стрілками. З аксесуарів Ксенія обрала сережки, намисто та прикрасу для волосся.


Ксенія Суровцева святкує весілля / Скриншот з інстаграм-сторіс

Олексій та Ксенія зробили красиву виїзну церемонію. Вони запросили туди близьких друзів та колег, зокрема, серед гостей була українська акторка Олена Світлицька з чоловіком.

За три дні до весілля Олексій написав: "Так, ми одружуємось вдруге! Таке можливо і нам все одно, хто і що про це думає, хто що говорить про "вдруге в одну ріку" і таке інше. Наше життя-наші правила! Найголовніше, що ми зрозуміли, що хочемо доїхати до кінцевої зупинки разом. І їхати ми будемо найдовшим і найкрасивішим маршрутом".

Що відомо про стосунки Олексія Суровцева з Ксенією