Останні кілька днів Мистецький арсенал збирає найуспішніших представників шоу-бізнесу та модної індустрії. Олександра Заріцька з KAZKA прийшла на показ підтримати подругу Ельвіру Гасанову. На Ukrainian Fashion Week вона засвітилась у її новому піджаку з Crystal Collection.

До теми Розумне споживання: Могилевська прийшла на Ukrainian Fashion Week у кімоно, якому 20 років

"Безмежно радію і пишаюсь тобою, подруго. Був неймовірний показ", – писала співачка в мережі.

Образ Олександри Заріцької у піджаку Gasanova з камінням Swarovski

На показі бренду Gasanova солістка KAZKA красувалась у чорній шовковій сукні в білизняному стилі з відвертим декольте. Вона вигідно приховувала пишні форми, які Заріцька не втратила після неймовірного схуднення. Під плаття зірка підібрала епатажне взуття – лаковані чоботи на платформі та вигадливих підборах.

Однак головним елементом її look став блискучий піджак від Gasanova, який поки не надійшов у продаж. Він розшитий камінням бренду Swarovski, який в усьому світі асоціюється з розкішшю та багатством. Чорними кристалами Ельвіра Гасанова зобразила назву свого будинку моди. Цікаво, що жакет переливається різними кольорами – то зеленим, то фіолетовим, то срібним.

На мені витвір мистецтва, який живе своїм життям і змінює колір, залежно від настрою володарки,
– пожартувала Олександра Заріцька.

Олександра Заріцька у піджаку Gasanova з камінням Swarovski / Фото OREST

Олександра Заріцька у піджаку Gasanova з камінням Swarovski / Фото OREST

Олександра Заріцька у піджаку Gasanova з камінням Swarovski / Фото Ukrainian Fashion Week

"Такої кількості Swarovski в одному виробі ви не бачили. Буде дуже дорого, шалено красиво і приголомшливо блискуче", – писала Ельвіра Гасанова у своєму інстаграмі.

Піджаку Gasanova з камінням Swarovski

с