Лідерка гурту KAZKA Олександра Заріцька разом з волонтерами з добровольчого батальйону "Добробат" приїхала на Чернігівщину у село Ягідне. Воно було тимчасово окуповане російськими військами.

Дивіться також Відвертий терор, – Поліна Неня наїхала на Тіну Кароль, яка хоче "ліквідувати" Лободу

KAZKA на Чернігівщині

Олександра Заріцька розповіла, що мешканці Ягідного пережили майже місяць окупації. Там 300 людей з дітьми жили у підвалі.

Тут зруйновано багато будинків і багато життів. Мешканці села пережили жахливі дні окупації, майже місяць 300 людей з дітьми перебували у підвалі без сонця та свіжого повітря. На власні очі бачила написи на стінах: прізвище, рік народження, дата смерті. Бачила дитячі малюнки на сірому бетоні,
– розповіла співачка.

Лідерка гурту KAZKA розповіла, що історія кожної людини є моторошною та болючою, але доводить силу українців.

"Волонтери батальйону "Добробат" допомагають мешканцям швидко відновити будинки, пошкоджені під час окупації. Працюють щоденно, щоб люди змогли якомога швидше повернутися у свої оселі. Пишаюся українцями! Була рада підтримати волонтерів та мешканців села своїми піснями та обіймами. Коли ми усі разом співали, відчували єдність та силу, а це зараз найголовніше для нашої перемоги!" – додала Заріцька.

Олександра Заріцька відвідала Чернігівщину / Фото з інстаграму гурту KAZKA

Як зірки відвідають деокуповані містечка й села

  • У Бородянському районі побувала співачка Злата Огнєвіч з волонтерами. Вона показала кадри руйнувань, поспілкувалась з мешканцями та передала їм гуманітарну допомогу.
  • Санта Дімопулос після повернення в Україну приїхала в Бородянку. Вона показала зруйновані будинки, в яких досі живуть люди.