Без фронтмена Олександра Положинського "Тартак" проіснував два роки. Його замінив Сергій Строян, але в оновленому складі гурт "не вистрілив". Відтак музиканти наважились на повний ребрендинг і готуються заявити про себе під новим ім'ям.

Не пропустіть Гурт "Тартак" розпався без Положинського

Реакція Олександра Положинського на розпад "Тартака"

Співак, завдяки якому "Тартак" досяг найбільших висот, не був шокований новиною про його розпад. Він вірив в успіх колег, але знав, що без нього гурт розвалиться.

Хоч мене, як засновника, ніхто з музикантів не попередив, це не стало для мене несподіванкою. Я цього давно чекав… Мені прикро, що так все закінчилося, бо музиканти в "Тартаку" були класні, і я дуже хотів, щоб вони досягли успіху в оновленому складі без мене
– чесно зізнався Положинський.

Він, випередивши запитання фанів, наголосив, що не планує відроджувати "Тартак", але як і раніше співатиме головні хіти гурту на своїх концертах. Ба більше, він готовий зібратися в легендарному складі заради знакового заходу.

"Дякую всім, хто був з нами. 25 років, 10 альбомів, сотні й сотні концертів. Без вас усього цього не було б! Дякую всім колегам по гурту, дякую всім, хто співпрацював і допомагав, ми всі круті", – завершив Олександр Положинський.

Олександр Положинський з гуртом "Тартак" / Фото з фейсбуку співака

До теми "Тартак" без Положинського: пісні, які гурт випускав протягом 2 років

Повний текст публікації Олександра Положинського:

Сьогодні гурт "Тартак" остаточно припинив своє існування. І хоч мене, як засновника, ніхто з музикантів не попередив, це не стало для мене несподіванкою. Я цього давно чекав і навіть публічно висловлював свої припущення.

Насправді мені прикро, що так все закінчилося, бо музиканти в "Тартаку" були класні, і я дуже хотів, щоб вони досягли успіху в оновленому складі без мене. На жаль, у силу різних причин та обставин, цього не відбулося і 20 січня 2022 року стало офіційною датою припинення 25-річної історії гурту.

Відновлювати "Тартак" у жодному з його варіантів поки не планую. Разом з тим творчу діяльність не припиняю, пісні "Тартака" на своїх концертах, очевидно, виконуватиму. Варіанти можливих одноразових виступів "Тартака" як якогось ексклюзиву на честь певних знакових подій, як і раніше припускаю.

Дякую всім, хто був з нами. 25 років, 10 альбомів, сотні й сотні концертів. Без вас усього цього не було б! Дякую всім колегам по гурту, дякую всім, хто співпрацював і допомагав, ми всі круті!