Останні два роки український реп-гурт "Тартак" виступав в оновленому складі. Фронтмена Олександра Положинського замінив співак Сергій Строян. Однак нової хвилі популярності не сталося, тож музиканти оголосили про розпад.

Читайте також Олександр Положинський "давно чекав", що без нього "Тартак" розпадеться

Ми, музиканти "Тартака", сьогодні офіційно завершуємо свою роботу у складі гурту. Дякуємо усім, хто підтримував наші намагання втримати на ходу цю легендарну машину, але занадто багато перешкод ми зустріли на шляху,
– йдеться в заяві артистів.

Однак музиканти поспішили анонсувати радісну новину – вони продовжують працювати разом! За два роки в гурті "Тартак" чоловіки чудово спрацювались, тому готують новий проєкт і дебютну пісню.

"За майже два роки існування "Тартака" в оновленому складі нам вдалось створити справжню колективну синергію, і це дало натхнення рухатись далі", – йдеться в дописі.

Гурт

Гурт "Тартак" розпався / Фото з фейсбуку колективу

"Тартак"

Це український реп-гурт, який заснували в Луцьку 1996 року. 24 роки його лідером був Олександр Положинський, без нього проєкт проіснував лише два. У складі колективу гітарист Антон Єгоров, бас-гітарист Денис Левченко, барабанщик Ярослав Вільчик.

Першу хвилю популярності "Тартак" отримав після перемоги на фестивалі "Червона Рута". Тоді музиканти заявили про себе піснями "О-ля-ля", "Подаруй мені кохання" та "Божевільні танці" та швидко стали народними улюбленцями. За 26 років гурт випустив 10 студійних альбомів і десятки хітів.

Повний текст публікації гурту "Тартак":

Ми, музиканти "Тартака", сьогодні офіційно завершуємо свою роботу у складі гурту. Дякуємо усім, хто підтримував наші намагання втримати на ходу цю легендарну машину, але занадто багато перешкод ми зустріли на шляху. Однак ми маємо і хорошу новину.

За майже два роки існування "Тартака" в оновленому складі нам вдалось створити справжню колективну синергію, і це дало натхнення рухатись далі. Зовсім скоро вийде у світ наш новий проєкт, над яким ми зараз плідно працюємо і вже не можемо дочекатись прем'єри першої, дебютної роботи. До зустрічі!