Український співак Олег Винник після 24 лютого 2022 почав усе рідше з'являтися у соцмережах. Про нього найперше запитували у колег – тоді Оля Полякова зізналась, що в артиста проблеми зі здоров'ям.

Дивіться також Я ці гроші ніколи не бачив, – Олег Винник вперше прокоментував суперечку з продюсером

Олег Винник про зіркових колег

Олег Винник повідомив, що не сердиться на Олю Полякову, адже вона змовчала, від якої саме недуги лікується співак.

Я з нею зідзвонювався на початку війни й розповідав про це. І вона чітко розуміє, що це. Вона не каже, що це – бо це не потрібно. Це колегіальність і розуміння. І слава Богу, що вона залишається тією людиною, яка гідна, знає, що казати,
– зауважив Винник.

Артист додав, що упродовж війни кожен міг зателефонувати та "достукатись" до нього. Зокрема, він спілкувався з Тіною Кароль. Також пів року тому йому писав Слава Дьомін – запитував щодо інтерв'ю.

"Я сказав, що не можу за станом здоров'я. Не питав нічого, я подумав – добре, дякую, що не займається піарами. Потім час проходить і він кидає голосове: Олеже, там такий бум, щось про тебе валять, а я твій друг і хочу поговорити. Тоді приходять мені посилання, де він говорить про мене і сина. Я ще кажу: "Господи, Славко, чому я не можу жити нормально?".

Олег Винник також відповів, чи є артисти-колеги, про яких він змінив свою думку: "Я змінив, але якось не хочу в це вірити, знаю, звідки ноги ростуть".

Інтерв'ю з Олегом Винником: дивіться відео онлайн

Зауважимо, раніше 24 Канал зібрав, що українські зірки говорили про Олега Винника за час його мовчання:

  • Лідер Kozak System порівнював Олега Винника з Софією Ротару та назвав його "мовчазним бараном".
  • MamaRika була шокована зникненням артиста та емоційно назвала його "зашкваром року".
  • Юрій Горбунов скаржився, що товариш не піднімав трубку, коли той телефонував.
  • Ігор Кондратюк казав, що Винник та інші артисти за кордоном мали право втекти від війни. Та оцінку їм дасть час, історія й глядачі.