Український музикант та лідер гурту "ВВ" Олег Скрипка влаштував імпровізований концерт напередодні Нового року. Він виступив для киян та гостей міста на залізничному вокзалі.

Читайте також Перемога на Євробаченні, нові хіти, пісні з іноземцями: як змінилась музика в Україні у 2022

Олег Скрипка виступив на вокзалі

Колектив влаштував імпровізовану сцену поблизу елеватора. Учасники "Воплі Відоплясова" грали на інструментах, а Олег Скрипка наживо виконував пісні.

Виконавець заспівав колядку "Добрий вечір тобі" та легендарну пісню "Ой у лузі червона калина". Щоб послухати невеликий концерт, до вокзалу зібралась чимала публіка.

Передноворічний концерт на Центральному залізничному вокзалі,
– поділився Олег Скрипка

Додамо, на київському Центральному залізничному вокзалі кілька тижнів тому імпровізовано виступав Святослав Вакарчук. Тоді він розповідав, що побачив вокзал з іншого боку, – як пункт чи фортецю незламності.

"Згадав, як навесні був на вокзалі у Львові й тоді майже всі люди їхали за кордон. Сьогодні хтось зустрічає, нехай і на дуже коротких пару днів, свого захисника, хтось їде додому до звільненого Херсону чи Ізюму, їдуть свої до своїх по країні, працюють, живуть. Бо вся наша Україна – це фортеця незламності".