Оскільки Олег зараз служить в ЗСУ й рідко буває вдома, то такі миті надзвичайно цінні. На відео, яким зіркова дружина поділилась в мережі, сім'я виглядає неймовірно щасливою.

Ого Спіймав уламок у бік, – Олег Сенцов знову отримав поранення на передовій

Олег Сенцов привітав сина з днем народження

Радісні батьки привітали свого Дем'яна з першим роком життя. На ролику видно, як вони задмухують свічку на святковому торті немовля.

Татова казка, мамина ласка. Любимо нашого хлопчика до сонця і назад. З днем ​​народження, Демичко,
– написала жінка.

Що відомо про подружжя

  • У липні 2022 року Олег Сенцов одружився. Обраницею стала кандидатка політичних наук та директорка з адвокації Ridgley Walsh Вероніка Вельч. Також вона є співзасновницею кампанії "Стеж за грошима" і координаторкою Євромайдану SOS. Пара познайомилась на конференції у сфері правозахисту.
  • Військовий став батьком вчетверте 4 грудня минулого року. Його дружина народила сина Дем'яна в США. Там дитині надали українське громадянство. Відомо, що в Олега є ще троє дітей від попереднього шлюбу: дочка Аліна (2002 рік), Емма (2021 рік) та син Владислав (2004 рік).
  • У березні Вероніка з немовлям повернулися в Україну. Тоді режисер вперше побачив свого сина та взяв його на руки. Відео зворушило прихильників Олега.
  • Наступного разу Сенцов побачився із сім'єю у липні, на свій день народження. Він сказав, що найкращий подарунок в цей день – зустріч з сином Дем'яном.