Новий рік та Різдво вже зовсім скоро, а це означає, що потрібно налаштовуватися на святкування і створювати казковий настрій для себе та рідних. Допомогти у цьому можуть музичні новинки від відомих артистів. Народна улюблениця Оксана Муха долучилася до числа виконавців, які потішили своїх шанувальників прем'єрами різдвяних пісень.

Читайте також Щасливе Різдво: Tabakov перед святами презентував нову пісню

Сучасна колядка "Колискова" у виконанні Оксани Мухи стала частиною масштабного проєкту "Кришталеві візерунки" від ресурсу MVUA, який зібрав і сформував збірку нових "зимових" україномовних композицій. Крім того, "Колискова" є частиною соціального проекту "Казка на білих лапах", у рамках якого знаменита вокальна формація "Піккардійська Терція" заспівала з талановитими незрячими дітьми з усієї України.

Оксана Муха – "Колискова": слухайте пісню онлайн

Також Оксана Муха вирішила на початку 2021-го року подарувати шанувальникам української пісні святкові емоції. 4 січня у Львові, на сцені Національного театру імені Марії Заньковецької співачка об'єднає в одній програмі колядки, щедрівки та інші хіти.

"Живемо у непростий час – час глобальних змін: як зовнішніх, так і внутрішніх. Проте незмінною залишається потреба людини в любові, добрі, гарних, світлих емоціях. Різдвяні концерти та тури для мене й моєї команди стали уже доброю традицією. На жаль, цього року пандемія коронавірусу та карантинні обмеження не дозволять нам наколядуватися так, як це було у минулі року. Але я впевнена, "Зимові концерти" 4 січня в моєму рідному Львові стануть для тих, хто прийде, чудовою віддушиною. Будуть і коляда, і наша давня щедрівка, і ті найкращі українські пісні, які творять нас, українців. Наспіваємося від душі!", – сказала співачка.

Оксана Муха
Оксана Муха / Фото Пресслужба

"Зимові концерти" організують з дотриманням карантинних обмежень. Це будуть одні з небагатьох різдвяних подій, які відбудуться у Львові перед введенням локдауну в Україні.