6 червня 2023 року українці запам'ятають техногенною катастрофою після підриву Каховської ГЕС, але росіяни й вночі тероризували мирне населення. Окупанти атакували Україну ракетами, вибухи було чутно у Києві.

До теми Співачка Руслана показала архівні кадри з Каховської ГЕС та відреагувала на підрив дамби

Ксенія Мішина показала сина під час тривоги

Українська акторка Ксенія Мішина оприлюднила фото сина Платона, який спав на підлозі у ванній через загрозу ракетних ударів. Мабуть, десь поряд тривогу пересиджувала й сама актриса.

У підписі зірка зіронізувала щодо універсальності вбиралень. "Повідомлення від друга: "прокинувся від того, що лопнула кришка унітаза, на якій я заснув. Теж виявився страшний звук". Вбиральня тепер як центр нашого життя. Поправ, по*рав, ліг спати".


Син Ксенії Мішиної під час тривоги / Фото з інстаграму акторки

Фани у коментарях з прикрістю погодилися зі словами акторки. Водночас прихильники зауважили, що ванна – не найкраще укриття.

  • "Ванна кімната не є безпечною в повітряні тривоги, адже під час вибуху відлітає плитка, яка може серйозно поранити";
  • "Дасть Бог – і все колись вернеться їм бумерангом. Тримаймося";
  • "Та уже рутина - прокинутись, офігіти від новин, жити далі життя";
  • "Наша нова жахлива реальність".

Що відомо про нічну атаку на Київ

  • Вночі 6 червня російські окупанти завдали удару крилатими ракетами, атакували з району Каспійського моря.
  • Більшість з цілей Росія спрямувала у бік столиці, тому в Києві лунали вибухи. Та силами протиповітряної оборони Повітряних сил Збройних Сил України знищено усі 35 крилатих ракет.
  • Щодо наслідків: у Деснянському районі уламки збитої ракети виявили на проїжджій частині, пошкоджені лінії електропередач тролейбусного сполучення. Уламки ракети впали на приватну будівлю Дніпровського району – пожежі не виникло, потерпілих немає.