Відома британська співачка Адель стала гостею телеканалу Channel 7 і прийшла на інтерв'ю до журналіста Метта Дорана. Однак бесіда зірки з журналістом довго не тривала.

До слова Адель заговорила про болісне розлучення: за що їй досі соромно

Чому Адель пішла з інтерв'ю

Виконавиці нібито ставили різні запитання, однак більшість з них не стосувалися музики. Тож вона запитала в журналіста, як би він оцінив новий альбом "30". На що Метт Доран відповів, що його не слухав.

Після цього інтерв'ю закінчилося – "ображена" Адель покинула студію. Попри те, що інтерв'ю тривало 20 – 30 хвилин і мало завершений вигляд, лейбл співачки Sony заборонив телеканалу транслювати інтерв'ю.

Компанія Seven Network, яка володіє телеканалом Channel 7, витратила на інтерв'ю з Адель, кадри з концерту One Night Only, і розмову з Опрою Вінфрі майже 1 мільйон доларів.

Журналіста Метта Дорнана, який обурив Адель, усунули від роботи на два тижні.

Повернення Адель

  • Британська співачка Адель вперше за 6 років повернулась у шоу-бізнес. Усередині жовтня вона випустила кліп у чорно-білих тонах на пісню Easy On Me.
  • Днями артистка випустила довгоочікуваний альбом "30". Він присвячений думкам Адель про материнство, її болюче розлючення та сина.
  • Також Адель виступила з першим приватним концертом за 5 років, де гостями стали запрошені зірки та близькі співачки. Ймовірно, скоро знаменитість виступить з концертом і для всієї аудиторії.