Співак Макс Барських, який останні 8 років активно гастролював Росією, на тлі війни в Україні назвав її дірявою і заявив, що ані він, ані інші світові зірки ніколи туди не приїдуть. Його звернення розлютило репера Тіматі, тож він влаштував публічні розбірки в інстаграмі.

Читайте також Потап і Макс Барських почали отримувати погрози від росіян: "Голос, який каже правду, чують"

Тіматі "наїхав" на Макса Барських через правду

Ти нічого не переплутав, пет*шара? Ти не переплутав хто насправді тут дірявий? Ти забув, з чиєї ложки ти жер всі ці роки? На чиїх корпоративах ти танцював тут у Росії?
– зірвався Тіматі на Макса Барських.

"Рано або пізно все це закінчиться, і ми з тобою обов'язково побачимося, адже земля кругла. І я обов'язково при зустрічі покажу тобі, хто справді дірявий", – додав репер, якого Путін називав "довіреною особою".

Тіматі агресивно звернувся до Макса Барських: дивіться відео онлайн

 

Трохи про гастролерів Я за себе не ручаюсь, – Осадча "розгромила" Антона Лірника, який з повагою звернувся до Путіна

Як Потап пригрозив Тіматі

"Привіт я хочу передати Тіматі, який звернувся до Макса Барських. У вас така тема, обирати слабших. Макс, у порівнянні з тобою, не такий накачаний чувак. Обирати слабших і ображати їх. Ти знаєш, Тіматі, у тебе був шанс вийти у світ з повідомленням зовсім іншого змісту, але ти, напевно, не дивишся і не знаєш, що відбувається в Україні, й чомусь наїхав на Макса, який дійсно розповідає правду. Так ось знай, коли ми зустрінемося, а я думаю, ти точно виживеш, поряд з Максом стоятимуть такі, як я. Тож побачимося. А ми побачимось, тому що Україна переможе", – пригрозив Потап.

Крім того, він порадив Тіматі звернутися до своєї мами Симони Юнусової. Потап назвав її розумною жінкою, яка розкаже йому правду про війну в Україні.

Оперативна інформація рятує життя. Читайте наш телеграм, там ми зараз найшвидші. Цілодобово!