Деталями прощання з Ніною Матвієнко Тоня поділилася в інстаграмі. Провести легендарну співачку в останню путь зможуть всі охочі.

Не пропустіть Не стало Ніни Матвієнко: яким був життєвий та творчий шлях легендарної співачки

Коли і де буде прощання з Ніною Матвієнко

Прощання з Ніною Митрофанівною розпочнеться ввечері 10 жовтня. Буде всенічне читання псалтиря за спокій спочилої у Свято-Феодосійському монастирі в Києві (вулиця Лаврська, 14).

Вже о 7 ранку 11 жовтня у монастирі пройде заупокійна літургія, а о 9:00 – панахида. Прощання з легендарною артисткою пройде з 11:00 до 13:00 у Національній Філармонії (Володимирський узвіз, 2). Шанувальники та друзі зможуть провести Матвієнко в останню путь.

Як повідомила Тоня, її маму поховають на Звіринецькому кладовищі в Києві (вулиця Верхня, 21). Це заплановано на 14:30.

Померла Ніна Матвієнко: коротко

  • 8 жовтня померла народна артистка України у віці 75 років. Вона не дожила два дні до 76-річчя. Про смерть Ніни Матвієнко повідомила її донька Тоня.
  • Сумна новина стала шоком для українців та шоу-бізнесу. У соцмережі зірки поділилися спогадами про Матвієнко та висловили співчуття.
  • Крім того, подруги Ніни Матвієнко натякнули, що вона боролася з важкою недугою. За їхніми словами, співачка пережила кілька операцій. Проте від чого саме померла зірка – точно невідомо.