Голлівудська акторка Ніколь Кідман прикрасила обкладинку чергового номера видання Marie Claire Australia. У відвертому інтерв'ю журналу зірка зізналась, про що шкодує найбільше.

Не пропустіть Кайлі Дженнер вдруге вагітна, – ЗМІ

Ніколь Кідман хотіла б мати більше дітей

Знаменитість розповіла, що шкодує про те, що не могла мати більше дітей. Створити велику і люблячу сім'ю було для неї мрією.

Я дуже хотіла б мати більше дітей, але в мене такої можливості не було,
– поділилась Ніколь Кідман.

Акторка додала, що всю свою любов вона віддає своїм донькам, а також племінникам та похресникам.

"В мені любові на 10 дітей… Це нормально, бо я можу стати матір'ю іншим дітям, Я маю шість племінників та племінниць, а також – 12 похресників. Я обожнюю материнство, я обожнюю дітей: вони такі чудові, смішні, без стереотипів", – наголосила Ніколь Кідман.


Ніколь Кідман / Фото Marie Claire Australia

Що відомо про дітей Ніколь Кідман

  • У першому шлюбі акторки з Томом Крузом Ніколь так і не змогла народити дитину – у неї сталась позаматкова вагітність і викидень. Щоправда, подружжя всиновило двох діток – доньку Ізабеллу та сина Коннора, яким зараз по 28 і 26 років відповідно.
  • Після розриву шлюбу зіркової пари прийомні діти вирішили залишитися з батьком. Тому зараз Ніколь Кідман дуже рідко з ними спілкується.
  • Вже у шлюбі з Кітом Урбаном актриса змогла здійснити свою мрію – у 2008 році вона народила доньку Сандей. Через 2 роки подружжя все-таки скористалось послугами сурогатного материнства. У 2010 Кіт та Ніколь стали батьками доньки Маргарет.