Саме ведучий і блогер забив на сполох. До нього дійшла інформація, що композитор, лауреат Шевченківської премії та Герой України перебуває у вкрай скрутному становищі.

Не пропустіть Його сусіди загинули, – Птушкін розповів, що з головним режисером "Орла і решки"

80-річнй Ігор Поклад у підвалі без їжі та води

У Ворзелі вдома у підвалі вже багато днів перебуває геніальний український композитор Ігор Поклад і його дружина Світлана. З ними немає зв'язку! За уривками інформації, яка дійшла до нас, вони в поганому стані, у них немає їжі та води,
– розповів Дмитро Гордон.

Сам він допомогти не може, тож звертається до друзів з шоу-бізу з проханням поширити інформацію про геніального композитора, аби та дійшла до його сусідів або людей, які залишилися у Ворзелі. Журналіст просить небайдужих знайти дім Ігоря Поклада і допомогти йому.

Потрібно врятувати легенду та гордість України,
– потужно закликав Гордон.

80-річний Ігор Поклад: фото

Що відомо про Ігоря Поклада

  • Композитор написав понад 150 пісень та музику до більше ніж 10 фільмів. Серед відомих творів – "Ой, летіли дикі гуси", "Чарівна скрипка", "Кохана", "Тиха вода", "Два крила".
  • Він писав музику й для перших зірок естради: Ніни Матвієнко, Дмитра Гнатюка, Назарія Яремчука, Руслани, Тіни Кароль та інших.
  • 10 грудня 2021 року, до 80-річчя, Володимир Зеленський присвоїв Ігорю Покладу звання Героя України – "за визначні особисті заслуги у розвитку національного музичного мистецтва, високу професійну майстерність та багаторічну плідну творчу діяльність".

Ігор Поклад з Зеленським і дружиною / Фото з фейсбуку

Повний текст публікації Дмитра Гордона:

Друзі, терміново потрібна ваша допомога! У Ворзелі вдома у підвалі вже багато днів перебуває геніальний український композитор Ігор Поклад, якому нещодавно виповнилося 80 років, та його дружина Світлана. З ними немає зв'язку! За уривками інформації, яка дійшла до нас, вони у поганому стані, у них немає їжі та води. Дістатися туди зараз неможливо.

Величезне прохання, якщо цей пост прочитають сусіди Ігоря Дмитровича або люди, які мають можливість зайти до нього додому і допомогти йому, напишіть мені. Буду дуже вдячний! Потрібно врятувати легенду та гордість України!

Оперативна інформація рятує життя. Читайте наш телеграм, там ми зараз найшвидші. Цілодобово!