Київщина є одним з регіонів України, які найбільше постраждали у цій жорстокій війні. Міста поблизу столиці вдалося звільнити, тепер туди повертаються жителі, відновлюється життя. Лідер "Другої Ріки" в інтерв'ю 24 каналу розповів про поїздки туди.

Вас може зацікавити Вся Європа завішена українськими стягами, – Валерій Харчишин про благодійний тур

Валерій Харчишин про Бучу, Ірпінь та Гостомель

Музикант зазначив, що архітектурні руйнування Бучі занадто переоцінені. Місто вистояло. Можливо, тому, що окупанти зайшли туди одразу й українські військові не могли бити по них. Тривалий час в окупації в Бучі перебував технік гурту "Друга Ріка" Данило. Там була і його кохана. Поки сім'я була там, Валерій постійно підтримував зв'язок з Данилом. Чоловік з дружиною виїхали з міста, коли була перша можливість зробити це.

Це жахливо, але в цій ситуації є й позитив – Данило почав спілкуватися українською мовою,
– сказав Харчишин.

"На 35 – 40 відсотків зруйнована інфраструктура та взагалі місто Ірпінь. Немає Гостомеля, його просто не існує. Був там нещодавно, немає жодного вцілілого будинку. Там і немає мера, бо його вбили", – поділився артист.

Будинку Валерія Харчишина під Гостомелем зараз також немає. Окупанти повністю зруйнували його, залишилися лише два димоходи. Чоловік підозрює, що дім зруйнували за чиїмось наведенням. Вся інформація, яка була в Валерія, зараз у правоохоронних органів. Надалі вони мають розслідувати цю справу.

Коли Харчишин дізнався, що будинок зруйнований, дуже засмутився. Однак зміг використати цю сумну подію, щоб зібрати кошти для підрозділу, в якому служить брат. Для привернення уваги до збору грошей чоловік опублікував фото руїн дому. Виконавець планує відбудувати будинок, оскільки для його синів саме той дім асоціюється з Україною.

Інтерв'ю Валерія Харчишина: дивіться відео онлайн