Як повідомляють інсайдери видання TMZ, познайомитись чи просто привітатись із Меган Маркл стає настільки складним завданням, як пробратись на неприступну військову базу Норт-Фокс. Обмеження в спілкуванні поширюються навіть на знаменитостей.

Читайте також: Принц Гаррі та Меган Маркл стануть батьками дівчаток-двійнят, – ЗМІ

Це підтвердилось під час церемонії нагородження премії Fashion Awards-2018. Несподівано для всіх на сцену вийшла герцогиня Сассекська, яка вручила престижну відзнаку Клер Уейт Келлер – дизайнерці, яка створила весільне вбрання для дружини принца Гаррі. Однак, за словами очевидців, тільки модельєр мала змогу поспілкуватись з Меган Маркл, а от зіркові гості заходу залишились поза увагою представниці королівської родини.


Меган Маркл на церемонії Fashion Awards-2018 / Twitter

Як стверджують інсайдери, чимало знайомих Меган Маркл, які хотіли привітатись з нею, так і не змогли цього зробити. Розчаровані знаменитості розповіли, що вагітну герцогиню Сассекську охороняли представники королівської гвардії. Вони діяли за протоколом "Королівський рух", згідно з яким весь шлях герцогині був звільнений від людей. Такі зірки, як Ріта Ора, Кендалл Дженнер та Вікторія Бекхем не стримували свого розчарування.

Єдиними, хто зміг зробити спільне фото з Меган Маркл, була дизайнер Клер Уейт Келлер та акторка Розамунд Пайк, яка була ведучою заходу. Однак і ті знімки одразу ж попросили видалити з мережі.


Меган Маркл на церемонії нагородження / TMZ